Likvidace pojistných událostí

To, co je Vám naše společnost schopna nabídnout, je zkušenost a nezávislý pohled na věc. Nejsme monopol, který prosazuje svoje zájmy lákavou reklamou, ale Váš partner, který zná vaše práva a vždy stojí na straně klienta. Známe zákoutí a úskalí spojené s likvidací pojistných událostí a nechceme si naše zkušenosti nechat jen pro sebe. Můžeme Vám v tomto směru dát větší rozhled a možnost získat nové úhly pohledů na to, jak co možná nejefektivněji vyřešit vzniklý problém.

Často se setkáváme s jistým druhem dezinformovanosti klienta. Je to způsobeno tlakem různých soukromých společností s cílem udělat tzv. „kšeft“ za každou cenu, bez ohledu na potřebu a přání klienta. Na straně druhé jsou zde pojišťovny, obrovské společnosti, které v některých případech mají zisk na prvním místě. Je ale třeba říci, že existuje několik pojišťoven, které mají skutečně profesionální přístup a likvidují škody bez sebemenšího problému. Musíme si však uvědomit, že doba, kdy si každý na dopravní nehodě něco přivydělal a leckdy se nejednalo o malé částky, je již dávno pryč a systém likvidace za tuto dobu značně pokročil. Dle našeho názoru je to takto správně. Nikdo z nás neřeší pojistnou událost každý den, aby tak okamžitě věděl, co má dělat. Proto Vám nabízíme možnost využít našeho nezávislého pohledu na věc a případného doporučení, jak danou situaci co nejlépe vyřešit. Vše si pak můžete dát dohromady, porovnat nabídky, a pokud se rozhodnete pro nás, jsme ochotni Vám nabídnout podporu od A do Ž.

Máte možnost zavolat nám bezprostředně po nehodě a vše přenechat na nás, včetně hlášení na pojišťovnu, zajištění opravy poškozeného vozidla, zajištění odtahu z místa nehody do servisu, zapůjčení náhradního vozidla a v neposlední řadě uplatnění všech nároků na pojišťovně. Nebo si vše můžete zařídit sami a pouze si půjčit náhradní vozidlo po dobu opravy. Je jen na Vás, v jakém rozsahu využijete naší pomoci. V případě, že jste poškozeni, jinými slovy nejste viníci dopravní nehody, jsou veškeré náklady s tím spojené hrazeny z pojistky viníka.

Jiná situace nastává, pokud se škoda řeší z havarijního pojištění. Rozsah plnění závisí na pojistných podmínkách, které jste s pojišťovnou uzavřeli. Pokud je to možné, opět Vám zařídíme odtah tak, abychom minimalizovali náklady, popřípadě aby byly plně hrazeny pojišťovnou. Poškozené vozidlo odvezeme do vámi zvoleného servisu (autorizovaný či neautorizovaný). Samozřejmě máte možnost využít i náhradní vozidlo a to v případě, že ho máte připojištěné. Pokud ho však připojištěné nemáte, nezoufejte, nabízíme Vám možnost v rámci řešení pojistné události z havarijní pojistky zapůjčení se slevou 50%.

Náhradní vozidlo z havarijního pojištění

Náhradní vozidlo z povinného ručení viníka

Pick-up servis

Kontakt